Časté otázky

Na jakém principu funguje srovnavač pojištění PojisteniRazDva.cz?

Na základě informací, které zadáte do našeho eFormuláře náš specialista vypočítá nejen výši pojistného, ale porovná Vám i podmínky pojištění a poté Vás bude telefonicky kontaktovat. Formulář tedy vyplníte pouze jednou a v ten samý den víte cenu pojištění. Další nespornou výhodou je specialista na telefonu, který Vám zodpoví případné otázky, poradí anebo pomůže s dalšími požadavky.

Jaká je největší úspora, kterou můžu díky srovnání pojištění získat?

To je velmi individuální. Záleží na celé řadě údajů, které od Vás získáme právě díky formuláři. Obvyklá úspora našich klientů se pohybuje v rozmezí 1500 - 3000 Kč ročně, ale mnozí ušetří i násobky těchto částek. Úsporu se dozvíte hned po nezávazném vyplnění formuláře.

A kolik stojí srovnání a zprostředkování od Vás?

Za tyto služby neplatíte vůbec nic. Vyplnění formuláře, rady od našich specialistů i samotné sjednání nového pojištění Vás nic nestojí. Nadále tak budete platit pouze pojistné, ve většině případů výrazně nižší než dříve. Příjem PojisteniRazDva.cz plyne ze strany finančních domů.

Opravdu dostanu právě od PojisteniRazDva.cz to nejlevnější povinné ručení?

Snažíme se, aby tomu tak bylo. Na sílu slibů ale nevěříme, proto se můžete nezávazně a bezplatně přesvědčit, jak to je doopravdy – skrz naše porovnání povinného ručení. Spolupracujeme s největšími pojistiteli v ČR a naši klienti mají vždy k dispozici odborníky, kteří zajišťují ochotný a nápomocný servis. Ať už potřebujete poradit s čímkoliv ohledně povinného ručení nebo jiných pojistných produktů, PojisteniRazDva.cz je tu pro Vás!

Co ale s mým stávajícím pojištěním? Není změna moc náročná?

Změna náročná není, zpravidla je to otázka jednoho dokumentu, který Vám podpora PojisteniRazDva.cz ráda připraví. Navíc jsou naši specialisté připraveni na telefonu, kde zodpoví Vaše otázky a poradí vám, kdy a jak stávající pojištění snadno ukončit. To vše proto, abyste co nejdříve mohli využívat výhodnější povinné ručení.

Kdo stojí za portálem PojisteniRazDva.cz?

Jsme součástí skupiny CAC Group s. r. o., která funguje na našem trhu již od roku 2006 a je v ryze českých rukou. CAC Group s . r. o. usiluje prostřednictvím PojisteniRazDva.cz o zprostředkování jen těch nejkvalitnějších služeb v oblasti pojištění a financí. Jsme rádi, že můžeme občanům zprostředkovat výhodnější povinné ručení, než na které jsou zvyklí.